niedziela, 25 marca 2012

Owocne Scrapowisko

Łódzkie Scrapowisko okazało się fantastyczną imprezką. Nie sposób opisać atmosfery jaka tam panowała. Mimo, że należałam do osób stojących z boku (nie znałam bowiem osobiście Scraperek które pojawiły się w Łodzi ale nie były one mi tak zupełnie obce, ponieważ znam ich prace) mogłam podziwiać życzliwość, otwartość i wręcz rodzinne kontakty jakie panują wśród tych kreatywnych osób. Troszeczkę zazdrościłam dziewczyną "znajomości", ja też tak bym chciała :-( . Może kiedyś... 
Chciałabym jednak podkreślić, że nie byłam wyobcowana, jakby to ująć poetycko - nie byłam ogniem ale pozwolono mi ogrzać się w blasku twórczego ogniska.

Teraz poważnie, atrakcji spotkanie dostarczyło mnóstwo - zakupy (każda ilość pieniędzy jest za mała), konkursy z wymianą, warsztaty i TE właśnie spotkania.

Scrapowisko zaowocowało powstaniem licznych prac:
1) na konkursy:
- ATC sponsorowany przez Galerię Rae (moja praca została wyróżniona a w nagrodę dostałam cudowne papiery "W tiulu i koronkach" Hura!!!)

- Wiosenna kartka sponsorowana przez Scrap Pasję


2) na wymianę
- zakładki

3) i najważniejsza praca z warsztatów "Mixed Media w scrapbookingu" prowadzonych przez Ayeedę. Bardzo dziękuję prowadzącej (cudownej, przemiłej osobie) za wprowadzenie w świat mediów.

Impreza cudna szkoda, że trzeba czekać tak długo do następnej. Wielkie podziękowania i ukłony dla organizatorów.

4 komentarze:

 1. Pozdrawiam i kardę linka do bazy skrapowiska! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna zakładka, miałam okazję ją wylosować, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja dziękuję kochana, było wspaniale Cię poznać:) prace rewelacyjne, scrap cudny !!!:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać że scrapowisko bardzo owocne! prace naprawdę wspaniałe:)) pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń