wtorek, 10 stycznia 2012

Zimowe LO

Moje zauroczenie pracami Finn owocuje powstawaniem prac w zupełnie innym stylu. Każda to eksperyment, sięganie po rzeczy, które do tej pory nie kojarzyły mi się ze scrapbookingiem, odkrywanie piękna w niepotrzebnych przedmiotach ale przede wszystkim to wspaniała zabawa.

Wracając jednak do konkretów. Chciałabym pokazać mojego zimowego scrapa. Dominującym kolorem jest oczywiście biel ale baza raczej nie ma zimowego charakteru (Galeria Papieru "Tajemniczy ogród"). Dodatkowo stempelki, wycinanki, brokat i oczywiście spora garść "śmieci".

FotkiScrap zgłosiłam:
- na wyzwania Agaterii na blogu http://scrappassion.mojeforum.net - temat "Zimowe szaleństwa". Wydaje mi się, że moje eksperymenty z zimowym tematem to szaleństwo, a na poważnie zdjęcie przedstawia mojego synka w trakcie krótkiej przerwy w szaleńczych zabawach.

- wyzwanie #5 "W krainie śniegu i lodu" na blogu kreatywnego zakątka - mam nadzieję, że spełniam wytyczne i w mojej pracy jest 80% koloru białego; elementów błyszczących jest na pewno wystarczająco.

- wyzwanie # 15 na blogu scrap.com, gdzie należało wykonać pracę z motywem śniegu (materiały ze sklepu: miksatywa do tuszów alkoholowych - perłowa, tusz pigmentowy do stempli i embossingu - brązowy, tusz pigmentowy do stempli i embossingu - biały)


- wyzwanie #3 na blogu scrapmarket gdzie należało wykonać pracę w stylu vintage lub shabby. Długo zastanawiałam się czy moje LO można zaliczyć do powyższych typów. Po namyśle doszłam do wniosku, że swym charakterem przypomina styl vintage - "stary" charakter tła (nieco przyblakły, wypłowiały brąz), koronki, zawijaski oprócz tego troszkę awangardowych dodatków ("śmieci") nadających indywidualny charakter. Jeśli pomyliłam się w ocenia to proszę o wybaczenie.

4 komentarze:

 1. Widać, że finnowe inspiracje nie poszły na marne. Bardzo ładne zimowe LO.
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu.
  Lakuna DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowicie piękny scrap.
  Jestem zachwycona.
  Pozdrawiam
  Kaśka DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń
 3. Już za samą inspirację Finnowymi pracami u mnie plus, bo ja uwielbiam takie klimaty:) Praca mogłaby być nieco bielsza, ale jest rzeczywiście piękna. Gratuluję cudnego LO.

  Dziękuję za udział w wyzwaniu.
  Pozdrawiam, Ayeeda - DT Kreatywny Zakątek

  OdpowiedzUsuń